CR20223J
Mfr.Part #
CR20223J
Datasheet
CR20223J
Description
RES SMD 22K OHM 5% 1/16W 0402
Stock
390000
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.063W, 1/16W
Resistance :
22 kOhms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±5%